eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Liitumine Linnavalitsusega

Go down 
5 posters
AutorTeade
Karolin




Postituste arv : 2
Join date : 19/10/2009

Liitumine Linnavalitsusega Empty
PostitaminePealkiri: Liitumine Linnavalitsusega   Liitumine Linnavalitsusega EmptyEsm Okt 19, 2009 7:29 am

(( tean et Praegu on Linnapea olemas aga ma arvan ja tean et ma olen parem kuna ma olen 6-7 korda linnapea olnund ja kõik on vähemalt siiamaani kiitnund mind. ))

[IC]


Nimi?: Kairi Whale

Vanus?: 21

Sugu?: Naine

Elukoht?: Los Santose hotell

Miks soovite saada linnapeaks?: Kuna ma tahan ajada linnast välja Ilegaalsuse ning tuua rohkem Legaalsust

Mis head tooksite te linnapeana?: teeksin röövlitele ja siis niiöelda '' gänsteritele '' lõpu

Olete te varem olnund linnapea? Jah Olen olnund teistes linnades linnapea

Kas olete olnund Ilegaalsete fraktsioonidega?: Ei

Teie varasemad töökohad?: Politseinikuna olen varem töödanund

Mis lube te omate?: juhilube ning tulevikus kavatsen teha ka Relvaload

Elulugu?: Sündisin ma aastal 1987 San Fierro külakeses. See oli rõõmus külake kus keegi ei vihanund kedagi ja kõik inimesed olid rikkad. Nii olid siis ka meie vanemad rikkad. Mul oli seal külas üks minuvanune sõbranna kellega me päevad koos olime. 1994 aastal kui me läksime kooli siis me pidime minema San Fierro Gümnaasiumi kuna meie küla lähedusel ei olnund kooli. Koolis läks meil natuke halvasti kuna me kardsime ja selletõttu oligi meil halvad hinded. Nii küsisimegi vanematelt, et kas me saaks kooli vahetada. Meie Vanemad olid sellega nõus ning järgmisel nädalal me läksimegi Los Santose Gümnaasiumi kus me võtsime ennast kokku ning läksime teiste sekka. Igakord kui ma seal koolis käisin vaatasime seda ilusat linna milleks on Los Santos. Aeg möödus nii kiirelt kui olimegi juba otsapidi 9. klassis ning olid Eksamid ees. Need me tegime ära ning edasi läksime San Fierro keskkooli. Sõbranna tahtis küll kohe tööle minna kusagile, aga ma ütlesin '' Meil on juba nii hea seis et võiksime lõpuni teha ja isegi Gümnaasiumi minna ''. 17 aastaselt Suvel tuli meil imelik mõte ning me läksime siis sinna Los Santosse kus me veetsime 4 päeva. Esimesel päeval me vaatasime niisama linnapeal ringi ning tutvusin vaatamis väärsustega ning õhtul läksime klubisse nimega '' Alhambra''. Teisel päeval me lihtsalt magasime hotellis kuna oli paha olla. Kolmandal päeval pidasime uuesti klubis ''alhambra'' raju peo maha. Hommikul me siis ärkasime Politsei jaoskonna Kambris. Me mõtlesime et mis nüüd juhtus ning siis tuli üks politsei meid kuulama. Nii siis me läksime ülekuulamisele ja rääkisime mis meil oli seal. Politsei ütles et me vanemad otsivad meid ning siis tulid meie vanemad kohale ning me ei suutnund vanematele silma vaadata. nii siis me läksime me kooli. õnneks me lõpetasime kooli kuld medaliga ning me plaanisime et mida edasi teha. Me läksime San Fierro Ülikooli ning me saime sealt Kõrghariduse. Kui me selle ära lõpetasime Läksime Los Santosse elama. Kus mina läksin kohe Politseisse ja Sõbranna läks Pizzasse tööle müüjaks. Mind Vallandati Politsei ametist ning ma kõndisin ringi ja vaatasin kuidas Gängid mässavad ja rüüstavad tänavaid. Ma läksin vaatasin kuulutusi ning leidsin et Otsitakse Linnapead. Seepärast ma siin teengi nüüd avaldust, et saada Linnapeaks.

Telefoni number?: 3725

Alkiri: K. WHale

[OOC]

Vanus?: 13

Rollimängu oskus */10?: 8/10

Aktiivus */10: 7/10

Miks sa tegelikult Linnapeaks tahad?: Kuna mulle meeldib olla Linnapea ning ma oskan olla linnapea

Kas oled läbilugenund serveri ja Rollimängu reeglid?: Jah, olen mõlemad läbi lugenund

too üks Rollimängu näide:

(( toon siis näite Avariist ))

[IC]

/me sõidab ringi ning vaatab ringi.

/me näeb et auto teeb ohtile möödasõita ning pöörab kõnniteele.

/do Auto sõitis otsa.

/me kaotab teadvuse.

/do möödub 15 min.

/me tuleb teadvusele

/do politsei on kohal.

/me mõtleb.

/me võtab turvavöö ära

/me väljub autost

Kairi Whale: mis siin juhtus??

Politseinik: nagu näete et juhtus avarii

Kairi Whale: see jobu sõitis otsa?

Politseinik: Jah, Palun tulge jaoskonda.

Kairi Whale: okei

/me läheb politsei auto juurde

/me avab ukse

/me läheb autosse

/me sulgeb ukse.

/me paneb turvavöö peale

/do 3 minutit hiljem jaoskonnas.

/Me avab ukse

/me võtab turvavöö ära

/me väljub autost

Politseinik: tulge Palun Jaoskonda nüüd.

/me läheb jaoskonna poole.

/me läheb sisse

/me lähen ülekuulamis ruumi.

Politseinik: nonii, rääkige mis seal juhtus.

Kairi Whale: oli nii et vaatasin et see Auto tegi ohtlike mööda sõite ning mina siis sõitsin kõnni teele ja siis järgmisel hetkel olite teie kohal.

Politseinik: rohkem ei olnund?

Kairi Whale: ei

Politseinik: okei võite praegu koju minna.

Kairi Whale: okei, nägemiseni.

/me läheb välis ukse poole

/me väljub jaoskonnast

(( siukene , kuid natuke imelik RP näide ))
Tagasi üles Go down
†.VERSACE.†

†.VERSACE.†


Postituste arv : 53
Join date : 13/10/2009
Age : 28
Asukoht : Rapla

Liitumine Linnavalitsusega Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Linnavalitsusega   Liitumine Linnavalitsusega EmptyEsm Okt 19, 2009 10:30 am

Nii ülbe, teed siia avalduse, et teise inimese kohta omale saada Evil or Very Mad . Selle põhjusega ei jõua sa mitte kuhugile, et oled varem linnapea olnud ja et tahad illagaalsuse vastu võidelda. OMG, seepärast sa küll ei saaks uueks linnapeaks. Ma pakun, et seal serveris kus sa linnapea olid, võeti mingeid suvakaid liidriteks. Ning ma olen sind näinud ja su RP tase ei vasta sellele, mis sa avalduses ütlesid. cheers
Liitumine Linnavalitsusega Fail_Dog
Tagasi üles Go down
Lewsi




Postituste arv : 5
Join date : 16/10/2009

Liitumine Linnavalitsusega Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Linnavalitsusega   Liitumine Linnavalitsusega EmptyEsm Okt 19, 2009 11:48 am

Mina Lewis_Calist astun linnapea kohalt TAGASI!!!
Tagasi üles Go down
Carlo
Admin



Postituste arv : 76
Join date : 13/10/2009

Liitumine Linnavalitsusega Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Linnavalitsusega   Liitumine Linnavalitsusega EmptyEsm Okt 19, 2009 1:29 pm

Seega määran Kairi Whale-i uueks linnapeaks!
Tagasi üles Go down
John

John


Postituste arv : 15
Join date : 24/10/2009
Age : 27
Asukoht : Paldiski

Liitumine Linnavalitsusega Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Linnavalitsusega   Liitumine Linnavalitsusega EmptyLaup Okt 24, 2009 1:57 pm

OMG, ei ! Ta RP totaalne 2 ju. Ma olen näinud teda SARMis ka. Ta oli seal ka Linnapea aga RPd ei osanud.. Liikles üksi autoga ringi. Käis hoodides jne...
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-DiamOnd--
Sponsored content





Liitumine Linnavalitsusega Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Linnavalitsusega   Liitumine Linnavalitsusega Empty

Tagasi üles Go down
 
Liitumine Linnavalitsusega
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Liitumine!
» Liitumine.
» Politseiga liitumine
» Grove S.T liitumine
» [ † ..:: Los Surenos 13 ~ Liitumine † ::.. ]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: Fraktsioonid :: Legaalsed Fraktsioonid :: Linnavalitsus-
Hüppa: