eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Liidri Avaldus

Go down 
AutorTeade
Susanna_Tamm




Postituste arv : 22
Join date : 14/10/2009

Liidri Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Liidri Avaldus   Liidri Avaldus EmptyReede Okt 16, 2009 5:44 pm

((IC))

Sinu nimi:Susanna_Tamm

Vanus:23

Elukoht: Unity 23-9

Töökoht: Advokaat

Elulugu: Sündisin aastal 1986, 25 Jaanuar, San Fierro haiglas, mul olid toredad ema ja isa , ma käisin San Fierro koolis, õppisin seal hästi, kuni minust sai täiskasvanu, samal päeval ,kui lõpetasin Gümnaasiumi , suri mu isa ära. Elasime edasi emaga kahekesi . Läksin Ülikooli õppima väga heade hinnetega , sealt saingi võimaluse õppida Advokaadiks, kuna mulle meeldib see amet, hakkasin seda õppima. Ülikoolis leitsin enda armastuse ,kuid mitte kauaks. Ema keelas mul igasugused mehed mul ära, kuni ma pole Ülikooli lõpetand, ja ümber kolinud . Lõpetasingi mõne aasta pärast Ülikooli , ja kolisin ümber. Siin ma alustasin enda uut elu , sest San Fierros ma ei saanud midagi teha, sest ema ei lubanud. Ja nüüd ma siin olen ! Vaba ja vallatu, olen enda töökohal .

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? Puuduvad .

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest? Pole kunagi Arreteeritud

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)? Kui ma hakkasin vaikselt kolima Lv'sse , siis ma märkasin , et on palju vägivalda siin linnas, nüüd sooviksingi liituda LSPD'ga , et seada Õiglus jalule !

Kas oled varem politseis töödanud? Jah


((OOC)):

Nimi: Susanna

Vanus: 14

Elukoht: Rakvere

Su level Estonian RealLife RP serveris: Praegu 1

Kui palju mängid Estonian RealLife RP serveris päevas? (tundides) : praegu pole eriti peland, sest on IRL juhtunud asju ,millest ma ei taha rääkida . Muidu olen olnud Aktiivne mängija

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud? Üle 1 aasta

Kui kaua oled selles serveris mänginud? paar kuud .

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10? 8

Aga suhtlus taset? 9

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest? Pole olnud siukest asja .

Kas sul on Ventrilo ja mikker? EI .

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s.



EtteTänades Susanna : )
Tagasi üles Go down
 
Liidri Avaldus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Liidri avaldus.
» Ponn_Nadel liidri avaldus .
» Liidri avaldus
» Politsei liidri avaldus!
» Liidri avaldus.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: Fraktsioonid :: Legaalsed Fraktsioonid :: Politsei-
Hüppa: