eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Chornaya Bratvale spawni relvad

Go down 
3 posters
AutorTeade
Mr.Denis




Postituste arv : 7
Join date : 18/10/2009

Chornaya Bratvale spawni relvad Empty
PostitaminePealkiri: Chornaya Bratvale spawni relvad   Chornaya Bratvale spawni relvad EmptyKolm Okt 21, 2009 8:13 am

Olen Chornaya Bratva liider Denis Putrikov, niisis tahaks et pannaks Meile Spawn relvad, MP5 ja Deagle, kui teile meeldib see idee või see teostatav(tean et on)siis võiks teha teistele maffiatele kah vms, las teevad ise avalduse nagu minagi.

MP5

Deagle

oleksid siis soovitavad relvad
Tagasi üles Go down
Larry




Postituste arv : 36
Join date : 17/10/2009

Chornaya Bratvale spawni relvad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chornaya Bratvale spawni relvad   Chornaya Bratvale spawni relvad EmptyKolm Okt 21, 2009 8:55 am

Mina pole poolt, et mingid tulirelvad spawnrelvadeks, nrp ja ebaaus kui te saate tasuta.
Tagasi üles Go down
Mr.Denis




Postituste arv : 7
Join date : 18/10/2009

Chornaya Bratvale spawni relvad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chornaya Bratvale spawni relvad   Chornaya Bratvale spawni relvad EmptyKolm Okt 21, 2009 9:07 am

Aga keegi ei müü ja kuskilt saada pole.. ja maffiatel kah mingid maitea kapid kus on relvad , vms...
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Chornaya Bratvale spawni relvad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chornaya Bratvale spawni relvad   Chornaya Bratvale spawni relvad EmptyNelj Okt 22, 2009 7:13 am

Te peate ise tegema omg. Ega teie see kalastamine pole mingi maffia elu. Maffia eesmärgiks on kõrvaldada oma teelt gängid ja vastas maffiad, mitte kalastada hommikust- õhtuni. Kui nii edasi jätkub teen ma kõik, et see maffia saaks uue ja korraliku liidri. Võrrelge ennast Hells Angelsiga. Meie liigume pidevalt ringi, ma pole juba mitu päeva kalastanud. Te olete ainult raha peal väljas. Selles suhtes kiidaks ma küll Kaljut, kes mulle IG ültse ei meeldi, et ta vähemalt tegutses. Röövisid seal Larry ära ja puha.
Tagasi üles Go down
Larry




Postituste arv : 36
Join date : 17/10/2009

Chornaya Bratvale spawni relvad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chornaya Bratvale spawni relvad   Chornaya Bratvale spawni relvad EmptyNelj Okt 22, 2009 7:24 am

nad ei röövinud mind:D ma ise tahtsin kakelda aga sain peksa ning visati pagassi:D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Chornaya Bratvale spawni relvad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chornaya Bratvale spawni relvad   Chornaya Bratvale spawni relvad Empty

Tagasi üles Go down
 
Chornaya Bratvale spawni relvad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: .:: Serveri Väline ::. OOC :: Soovitused / Ideed-
Hüppa: