eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ashly Mclane elulugu

Go down 
+2
Teile Rich, musid :D
John_Mclane
6 posters
AutorTeade
John_Mclane

John_Mclane


Postituste arv : 34
Join date : 17/10/2009
Age : 31
Asukoht : Talinn

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyKolm Okt 21, 2009 5:07 am

Tere mina olen John Mclane.Mina sündisin New Yorkis.Mina olen hetkel 18 aastane.Mina sündisin 10 mail.1991 aastal.Ma sündsin siia ilma 10 tundi.Alguses kui ma oma koju jõudsin peale sündi jäin ma kohe magama ja magasin 10 tundi.Üles ärkasin anti mulle kohe süüa.Mulle meeldis siis enamasti mängida mängu karudega nii palju ma tean mida vanemad mulle rääkinud on.Kui ma sain 2 aastaseks kingiti mulle hobukiik.Ma alguses olin sellest jube vaimustuses.
5 aastat hiljem .Ma olen nüüd 7 aastane ja lähen kooli.Mind pandi NY parimasse koolis seal oli.Mulle meeldis seal koolis väga.Ma sain seal koolis hästi palju sõpru.(2 aastat hiljem).Sel aastal ma olin 9 aastane ja on aasta 2001 aasta.Üks hommiku ma olin üksi kodus ja ema ja isa olid juba tööle läinud,kas ma unustasin öelda nad töötasid WTC majas.Kui astusin uksest välja ja hakkasin koolis minema(minu kool jäi nende 2 maja poole).Jõudsin paarsammu astuda kui sinna maja sõitis resilennuk sisse.Kohe helistan emale ta telefon võeti vastu ja ema rääkis ja ütles et ma ei muretseks kõik on korras.Mina teda muidugi ei uskunud kuna ma nägin mis juhtus.Ja iga hetk kostus kiljumisi ja oligi kõik sinna kus mu ema just oli sõitis reisilennuk sisse.Sel hetkel sai mu ema surma kui ma olin 9 aastane.Järgmisel päeval pidin just saama 10 aastaseks.Ma helistasin isale ja rääkisin mis emaga juhtus.Ta alguses küsis kas ma teen nalja,aga ma ütlesin et ei tee.Isa hakkas kohe nutma.Ta tuli kohe koju ja me istusime teleka ette ja süütasime 2 küünalt ema mälestuseks.(5minutit hiljem).Näitas telekas et üks torn kukkus kokku ja 10 minutit hiljem kukks ka teine torn kokku.Hiljem avaldati telekas kes surma said.Aga meie ema nime seal polnud.Järgmise päeva pärastlõunani ei teadnud me midagi.Aga isa telefon helises ja seal oli mu ema nimi.Isa vastas ja rääkis minu ema.Ta ütles et on haiglas.Me läksime teda kohe vaatama.Ta rääkis et ta oli aknast alla hüppanud ja mingil imekombel ellu jäänud.Tal olid kõik luud murtud.Ta kuigi hingas iseseisvalt,aga näha oli et ta polnud eriti rõõmus.
Kui ma 18 sain oli ema muidugi terveks saanud tal käed liikusid aga jalad ei liikunud.Arstid ütlesid et ta hakkab üks päev millalgi kõndima.Sellel õhtul kui emaga kodus olime tõusis ta ratastoolist ülesse ja kõndis toas ringi.Me oli kõik nii õnnelikud.Tegime peo ja kutsusime külalised.Kui külalised saabusid käskisime emal ratastoolist püsti tõusta ja nii juhtuski.Kõik imestasid kuidas see võimalik.Oli peäv õhtusse läinud ja kõik läksime magama.Öösel kuskil kella 3 ajal murti meie majja sisse.Ma nägin et nad olid rohelises riietuses.Ma kahtlustasin et äkki need on Grove tüübid.
Pärast selgus et olidgi.Nad otsisid ehteid ja igasugu asju.Nad läksid ema ja isa magamis tuppa ja ütlesid et kõik ehted siia.Nemad ütlesid et pole ja nad ei uskunud muidugi.Ja siis kuulsin ma kahte lasku ja nad jooskid minema.5minuti pärast läksin vaatama vanemate tuppa ja nad olid maha lastud.Ma helistasin kohe politseisse ja teatasin et mu vanemad tapeti ja nad tulid kohe kohale.Nad lasid mind viia sugulaste juurde ja ma nutsin seal iga päev.Üks päev kordasin enda peas et ma maksan neile kätte.Ma arvasin et kus nad elavad.Peale seda kolisin Los Santosesse.Seal ma muidugi Ühinesin FBI tiimga.Ma hakkasin nende spiooniks.
Ma muidugi läksin Grove Street ja sulandusin nende seltskonda.Mitme päeva pärast leidsin paberid mis tõestasid et Rider Ja Big Smoke olid minu vanemate mõrva taga.Viisin need FBI'le ja nad hakkasid seda uurima.Mitme päeva pärast olid need 2 kinnivõetud ja nende ülekuulamisel nad tunnistasid ülesse.Nad pandi elulõpuni vangi ja nendest pole enam midagi kuuldud.Mina muidugi töötan ikka endliselt FBI spioonina ja olen paljusid inimesi vangi saatnud.



See on John_Mclane elulugu.Loodan et teil on huvitav seda lugeda.Lahe lugu.

//Edit: Siimu poolt.
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyKolm Okt 21, 2009 6:59 am

(( Ei meeldin väga(Lugesin aind algust).
1. Nagu väikse lapse tekst
2. Halb värv, raske jägida.
3. Kirjvavahe märgi järgi käib Tühik.
4. Kui kirjutad mingi 5 minutit hiljem siis jäta tühi rida ene seda ja peale seda
5. Taandread oleks ka toredad ))
Tagasi üles Go down
John_Mclane

John_Mclane


Postituste arv : 34
Join date : 17/10/2009
Age : 31
Asukoht : Talinn

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyKolm Okt 21, 2009 11:02 pm

peaasi et midagi ültse on.
Tagasi üles Go down
Andrus




Postituste arv : 4
Join date : 21/10/2009
Asukoht : EX Serveri Scriptija

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 4:51 am

(( 10 palli süsteemis hindaks seda 0.5/10 ))
Tagasi üles Go down
Kuld




Postituste arv : 12
Join date : 19/10/2009

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 6:48 am

Lugesin paar rida algusest
halb lugeda.
kui sa peaksid lõpukirjandi kirjutam saaksid sa alla 1.
aga noh selle loo järgi oled kuskil 3 klass umbes nii, et õpi kirjutama selliseid lugusid.
väike soovitus ära alusta igat lauset sama sõnaga
Tagasi üles Go down
John_Mclane

John_Mclane


Postituste arv : 34
Join date : 17/10/2009
Age : 31
Asukoht : Talinn

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 8:10 am

Te peate ikka kõik ära rikkuma!!! Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Jack_Asten




Postituste arv : 11
Join date : 17/10/2009

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Ashly Mclane elulugu.   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 8:41 am

Vägev Very Happy
Tagasi üles Go down
Carlo
Admin



Postituste arv : 76
Join date : 13/10/2009

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 9:05 am

Minultpoolt.

Kena ja soe elulugu tegelikult Smile
Tagasi üles Go down
John_Mclane

John_Mclane


Postituste arv : 34
Join date : 17/10/2009
Age : 31
Asukoht : Talinn

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 1:03 pm

Äitah ilus kommentaari eest Carlo
Tagasi üles Go down
John_Mclane

John_Mclane


Postituste arv : 34
Join date : 17/10/2009
Age : 31
Asukoht : Talinn

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 1:32 pm

keegi teine ei teegi elulugsid?
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu EmptyNelj Okt 22, 2009 1:34 pm

Ashly_Mclane kirjutas:
keegi teine ei teegi elulugsid?

Esiteks, kasuta Edit nuppu.
Kui ma viitsin siis vaheajal lisan ka midagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ashly Mclane elulugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ashly Mclane elulugu   Ashly Mclane elulugu Empty

Tagasi üles Go down
 
Ashly Mclane elulugu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: .:: Mängu Sisene ::. IC :: Mängijate elulood-
Hüppa: