eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Rentida serverit edasi/ei?

Go down 
+4
Susanna_Tamm
†.VERSACE.†
Uips
Carlo
8 posters

Kas rentida Estonia LS Roleplayd edasi?
Jah
Rentida serverit edasi/ei? Vote_lcap100%Rentida serverit edasi/ei? Vote_rcap
 100% [ 15 ]
Ei
Rentida serverit edasi/ei? Vote_lcap0%Rentida serverit edasi/ei? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 15
 

AutorTeade
Carlo
Admin



Postituste arv : 76
Join date : 13/10/2009

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyTeis Okt 20, 2009 1:01 pm

Niisiis, otsustasin teha teema, kas server üldse meeldib teile.

PS: Põhjendus ka palun .
Tagasi üles Go down
Uips




Postituste arv : 7
Join date : 18/10/2009

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyTeis Okt 20, 2009 1:34 pm

Väga hea server on ja väga sõbralig administraatori meeskond! Mina soovitaks küll edasi hostida!
Tagasi üles Go down
†.VERSACE.†

†.VERSACE.†


Postituste arv : 53
Join date : 13/10/2009
Age : 28
Asukoht : Rapla

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyTeis Okt 20, 2009 1:54 pm

Kui server jääks tuleks üht asja tõsiselt muuta.
1) Tuleks teha RP õpetus serverisse.
2) Valida uuteks adminiteks need, kelle RP tase on suurepärane.(ma jätaks richardeni ja carlo)
3) Kalahinnad väiksemaks.(Kõikide IG põhiline asi, mis nad teevad ongi kalastamine. Väga nonrp.)
4) Leveli saamine kiiremaks.(Suurendab mängijate arvu serveris.)
5) Vähendada fraktsioonide arvu.(Muidu igas fraktsioonis 1-2 liiget.)
6) Politseistöötamis kord väga rangeks, paari vea puhul kick LSPD-st.(Siis on kohusetundlikud politseinikud.)


Hoopis teine võimalus oleks see, et meie servu võiks kellegi teise servuga liituda ja teha täiesti uus ja korralik server kahe serveri peale.

Ma annan oma hääle siis kui olen vastust kuulnud oma eelneva jutu peale.
Tagasi üles Go down
Susanna_Tamm




Postituste arv : 22
Join date : 14/10/2009

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyTeis Okt 20, 2009 2:14 pm

Hea seltskond, head adminid, hea servu Smile
Tagasi üles Go down
Larry




Postituste arv : 36
Join date : 17/10/2009

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyTeis Okt 20, 2009 2:16 pm

Anthony Chealion kirjutas:
Kui server jääks tuleks üht asja tõsiselt muuta.
1) Tuleks teha RP õpetus serverisse.
2) Valida uuteks adminiteks need, kelle RP tase on suurepärane.(ma jätaks richardeni ja carlo)
3) Kalahinnad väiksemaks.(Kõikide IG põhiline asi, mis nad teevad ongi kalastamine. Väga nonrp.)
4) Leveli saamine kiiremaks.(Suurendab mängijate arvu serveris.)
5) Vähendada fraktsioonide arvu.(Muidu igas fraktsioonis 1-2 liiget.)
6) Politseistöötamis kord väga rangeks, paari vea puhul kick LSPD-st.(Siis on kohusetundlikud politseinikud.)


Hoopis teine võimalus oleks see, et meie servu võiks kellegi teise servuga liituda ja teha täiesti uus ja korralik server kahe serveri peale.

Ma annan oma hääle siis kui olen vastust kuulnud oma eelneva jutu peale.
Ma olen pidanud sind ka karistama FBI-s nrp tegemise eest. VÕiks olla ka FBi-s kord rangem.
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyKolm Okt 21, 2009 6:52 am

Jah, Anthony ütles juba kõik ära. Kala hinnad las jääda, aga kala limiit väiksemaks. Praegu võidki jääda koguaeg püüdma.
Tagasi üles Go down
Andrus




Postituste arv : 4
Join date : 21/10/2009
Asukoht : EX Serveri Scriptija

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyKolm Okt 21, 2009 1:11 pm

Ma võin öelda,enne minu lahkumist oli server vägagi heas korras,korralik foorum,abivalmis admin tiim jne,nüüd kõik muutunud halvemuse poole,minu pildis.
Tagasi üles Go down
†.VERSACE.†

†.VERSACE.†


Postituste arv : 53
Join date : 13/10/2009
Age : 28
Asukoht : Rapla

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyNelj Okt 22, 2009 9:42 am

Aga mulle tundub et hakkab serveris juba midagi arenema. Ma ütlen JAH, kuna ma arvan et adminid suudavad nii mõndagi. Kuid politseinikutele oleks vaja täieliku politseiõpet. Olen mitmeid kordi pidanud ülemusega rääkima.
Tagasi üles Go down
Carlo
Admin



Postituste arv : 76
Join date : 13/10/2009

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyNelj Okt 22, 2009 9:58 am

Minuarust on server just paranenud...
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? EmptyNelj Okt 22, 2009 10:20 am

Andrus on lihtsalt kade, siis kui tema oli polnud rahvast pooltki nii palju ju.
Tagasi üles Go down
Grete.

Grete.


Postituste arv : 10
Join date : 13/10/2009
Age : 29
Asukoht : Eesti.

Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Vastus!   Rentida serverit edasi/ei? EmptyReede Okt 23, 2009 11:06 am

Hei.

Mina arvan ka, et server peaks jääma , kuid siis võiksid kõik seda RP-d tõsisemalt võtta ...
Adminid ka ärge kasutage seda TELEPORTi igalpool !
queen
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rentida serverit edasi/ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rentida serverit edasi/ei?   Rentida serverit edasi/ei? Empty

Tagasi üles Go down
 
Rentida serverit edasi/ei?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: .:: Serveri Väline ::. OOC :: Teated-
Hüppa: