eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Serverile film!

Go down 
2 posters
AutorTeade
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Serverile film! Empty
PostitaminePealkiri: Serverile film!   Serverile film! EmptyNelj Okt 15, 2009 10:33 am

Tervist!

Niisiis, on plaanis teha serverile video. Mitte mingi mõttetu Cops And Robbers Shiet vaid serveri võimalustest ja kõigest sellisest. Filmima hakkame laupäeva või pühapäeva õhtul kella 19.00 ajal. Ootame siia teemasse veel häid ideid ja, kes kindlasti saavad tulla öelge ka siin.
Tagasi üles Go down
Grete.

Grete.


Postituste arv : 10
Join date : 13/10/2009
Age : 29
Asukoht : Eesti.

Serverile film! Empty
PostitaminePealkiri: Soovitus - Grete.   Serverile film! EmptyNelj Okt 15, 2009 2:36 pm

Hei!

Ma arvan, et mul oleks võimalik isegi tulla.
Kuid samas ma arvan, et võiks selle filmiga tegeleda vaheajal, siis oleks kõigil rohkem aega.

Soovitused:

Alguses võiks olla hea Story ning mõned pildid kus kogu tiim või kõik osalejad oleksid.
Filmil võiks vahepeal olla ka head laused mis kirjeldaksid ja annaksid särstu videole.
Ntx: "This Is Real Life"
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Serverile film! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Serverile film!   Serverile film! EmptyReede Okt 16, 2009 9:09 am

Jah väga hea. Teeme enne mõned pildid ka serverist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Serverile film! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Serverile film!   Serverile film! Empty

Tagasi üles Go down
 
Serverile film!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: .:: Serveri Väline ::. OOC :: Teated-
Hüppa: