eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 La Famiglia Sinatra Avaldus

Go down 
5 posters
AutorTeade
The Polly




Postituste arv : 2
Join date : 16/10/2009

La Famiglia Sinatra Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: La Famiglia Sinatra Avaldus   La Famiglia Sinatra Avaldus EmptyReede Okt 16, 2009 12:47 pm

Nimi:Carl Chefferson

Vanus:30

Elukoht:Grove Street 10

Perekonna seis:Vaba

Töökoht:Puudub

Hobid:Muusika ja kalastamine.

Elulugu:


Carl Chefferson on sündinud 1979 aastal Põhja inglismaal.Carl sündis keskpärasesse perre kolmanda pojana.Poiss oli nagu tavaline laps ikka,mängis palju ja omas sõpru.Lapsepõlv oli tal tore ja lilleline.Vanemad ei saanud küll talle lubada kõike mis ta tahtis aga Carl oli ikka õnnelik.1980 oli tema meeled vallutanud Michael Jacksoni muusika ja diskod.Talle meeldis käija pidudel ja elu vabalt võtta.Koolis oli Carl keskmiste õpitulemustega koolipoiss.Tema sõbrad aga olid puhtad kaagid,kes viisid Carl-i halvale teele.Ta hallas suitsetama ja jooma,nng käis nende kaudu ka oma esimestel ööreididel.Tema linnas,Willowstones,oli üks kohalik muusikaklubi "The Shout",mis kujunes Carli meelispaigaks.Pidevad MJ õhtud ja tants vallutas noore poisi meeled.Ta sai klubis ka esimesed kokkupuuted tüdrukute ja narkootikumidega.Hakkasid tekkima sekeldused koolis ja väljaspool kooli.Politseis käis Carl üha tihedamini ja see valmistas tema vanematele muret.Carl-i vanemad lootsid et poeg hakkab korralikult õppima ja ta läheb edasi Yale õppima kunagi.Paraku käis Carl allamäge.Ta ei allunud enam vanematele ja pommis neilt raha.Seda talle paraku ei antud ja ta varastas ema tagant leivaraha.Selle eest ostis ta kas savu või viskit.Selline teguviis ei meeldinud aga põrmugi Carli vanematele ja nad heitsid poja kodunt välja.Poiss asus elama sõbra juurde,üüriorterisse.Peagi kolis ta Londonisse,kus pidi olema "Kergem elu".Seal üüris ta endale kammorka,ning astus sisse kohalikku õhtukooli.Carl otsustas end käsile võtta ja käis narkootikumid evõõrutusravil.Ta lõpetas ka alkoholi tarbimise.Ainsaks paheks jäi suitsetamine.Poiss pidi leidma endale võimaluse raha teenimiseks,kuid seda ei olnud nii kerge leida.Kusagile ei tahetud teda tööle võtta kuna tal oli hall minevik politsei ja mõnuainetega.Tema sõber John,oli end sidunud aga narkodiileritega.Ta tutvustas Carli vanale jahuninale Fredericole.Frederico oli Itaalane.Ta pakkus Carlile tööd,et see käiks linna peal ärimas võltsitud käekelli.Carl mõtles tükk aega ja võttis pakkumise vastu,kuigi vastu karva.Ta ei tahtnud end enam politseiga siduda,tuleviku pärast.Pikapeale avastas Carl et ebaseaduslikult teenib põris kergelt,kenasid summasid.Ta tegi tööd Fredericole ja talle usaldati üha paremaid tööotsi.Mõne aja pärast rääkis Frederico kes ta tegelikult on ja kuhu ta kuulub.See lõi Carl-i pahviks.Ta sai teada et töötab mafia heaks.See hirmutas poissi,kuid ta ei saanud katkestada oma tehtud tööd.Ta jätkas ja Frederico viis Carli Itaaliasse ning tutvustas teda "Perekonnale".Perekond oli huvitatud Carlist ja ta võeti katseajale "laibakoristajaks".Talle muretseti kallis ülikond ja nahkkindad.Temast sai mustatöö tegija Itaalia mafias.See oli jube mis ta tegema pidi...Pikapeale tapeti ära "Perekonna" liikmeid ja oli vaja asendada kedagi.Niiviisi tõusis Carli positsioon "perekonnas" üha kõrgemale ja kõrgemale.Teda hakati austama ja DOn kutsus Carli enda juurde.Ta ütles talle et saadab Carli Ameerikasse Los Santosesse.Carl pidi nõustuma ja nii ta tegigi.Nüüd asub juba meheikka jõudnud Carl Los Santoses,et seda linna oma võimu alla allutada...

OOC:Andmed

Vanus :16

RP tase :kõrge,olen staasikas SAMP RP mängija ja jagan sellest kõike

Miks peaksin mina saama La Famigli Sinatra liidriks:Kuna olen juhtinud erinevates serverites Mafiaid ja Gänge.Kogemusi on olnud juba peaaegu kõigi SAMP võimaldatavate grupeeringute juhtimisega.Kuulsaim liidrikoht on olnud Anarvhy 99-s.
Kood:


Viimati muutis seda The Polly (Reede Okt 16, 2009 1:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
†.VERSACE.†

†.VERSACE.†


Postituste arv : 53
Join date : 13/10/2009
Age : 28
Asukoht : Rapla

La Famiglia Sinatra Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: La Famiglia Sinatra Avaldus   La Famiglia Sinatra Avaldus EmptyReede Okt 16, 2009 12:54 pm

Nii minu soovitus:

1) Tee peale eluloo ka IC ossa need teised asjad, näiteks nagu minu avaldusel olide need IC asjad.
Tagasi üles Go down
The Polly




Postituste arv : 2
Join date : 16/10/2009

La Famiglia Sinatra Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: La Famiglia Sinatra Avaldus   La Famiglia Sinatra Avaldus EmptyReede Okt 16, 2009 1:07 pm

Dunk7er. kirjutas:
Nii minu soovitus:

1) Tee peale eluloo ka IC ossa need teised asjad, näiteks nagu minu avaldusel olide need IC asjad.

Põhimõtteliselt need ebavajalikud,kuna IRL ei saada Mafia liidriavaldust ju linnapeale.Aga ma teen siis.
Tagasi üles Go down
Carlo
Admin



Postituste arv : 76
Join date : 13/10/2009

La Famiglia Sinatra Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: La Famiglia Sinatra Avaldus   La Famiglia Sinatra Avaldus EmptyReede Okt 16, 2009 1:14 pm

Õnnitleme!

Oled Sinatra liider, aga see kehtib esimese kahe hoiatuseni!
Tagasi üles Go down
Michael




Postituste arv : 31
Join date : 17/10/2009

La Famiglia Sinatra Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: La Familigia Sinatra avaldus   La Famiglia Sinatra Avaldus EmptyReede Okt 23, 2009 4:46 am

((IC))

Nimi:Jason_Sinatra

Vanus:20

Elukoht:Grove S.T

Perekonna seis:Hõivatud

Töökoht:Puudub

Hobid:Autorall,

Elulugu:
Jason Sinatra
Sündis aastal 1950.Ta Juhtis Kõige kuulsamat Firmat.Tema pere Ning Sõbrad Olid Väga väga rikkad.Ta Korraldas rohkem Streetrace Või Siis Pidusi Kuhu kokku oli kutsutud Terve linn rahvast.Tema ema oli
Katrina Sinatra Ja isa oli Richard Sinatra.
Isa ja Emal oli suur villas kus elas ka Jason Sinatra.Isa oli Politseinik Ning ema Parameedik.See oli Tema Lemmik ala mille peal Ta oleks töödanud Terve Maailm,kuid nii see ei juhtunud.
Jason Sinatra ja Katrina sinatra surid Autoõnnetuses.Mis Juhtus?:Nad olid kurijategijad ning pidid Politsei eest põgenema


((OOC))

Nimi:Marko

Vanus :15

RP tase :10/10

Kaua oled Pelanud Gta SA multiplayerit?:3kuud

Miks peaksin mina saama La Famigli Sinatra liidriks:Olen olnud Liider,Ning on Kogemused Maffia/Gangi
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

La Famiglia Sinatra Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: La Famiglia Sinatra Avaldus   La Famiglia Sinatra Avaldus EmptyReede Okt 23, 2009 4:56 am

Heh Rp tase sul nüüd vaevalt 10/10 on aga ma olen isegi poolt =). Very Happy See Rochard oleks võind pööa Richarden Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





La Famiglia Sinatra Avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: La Famiglia Sinatra Avaldus   La Famiglia Sinatra Avaldus Empty

Tagasi üles Go down
 
La Famiglia Sinatra Avaldus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» La Familigia Sinatra Reeglid
» Sõjaväega / Kaitseliiduga kandideerimisavaldus
» Yakuza ((Uue grupeeringu avaldus))
» Liidri avaldus.
» Liitumine!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: Fraktsioonid :: Illegaalsed Fraktsioonid :: La Famiglia Sinatra-
Hüppa: