eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Jonase avaldus

Go down 
AutorTeade
Jonas




Postituste arv : 4
Join date : 22/10/2009

Jonase avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Jonase avaldus   Jonase avaldus EmptyLaup Okt 24, 2009 12:54 pm

IC

Nimi: Jonas_Graitly
Vanus:30
Number: 824995
Elukoht:Los Santos
Mida tooksite kasu linnapeana?:
Rohkem töökohti
Linna korras olekut
Õiglust
Elulugu: Sündisin San Fierros, peale sünnitust suri ema, ning isa pööras ka ära. Isa viidi hullumajja umbes nädalakese sain elatud üksinda, teadmaks keegi, et ma isegi üksi olen. Siis, aga viidi mind lastekodusse, sealt sain omale hea perekonna nimega Graitly , nad viisid mind endapoole, nende maja oli suur ja ilus , ainult trepi käsipuud olid roostesse läinud, need ei meeldinud. Astudes välja nende Land Roverist tundsin ennast kui 7-smendas teavas. Kuid järsku see kõik muutus, leides, et nende suur rotveiler hammustas mind jalast. Mind viidi haiglasse, seal ma nägin isegi Carlo Fertizat, ta küsis kas ma tahan teha perekonna vastu taotluse, kas koer panna magama või ei. Vastasin EI. Aastad möödusid, olin jõudnud 17. eluikka, kui avastasin sellised asjad nagu narkootikumid, leides, et need pole kasulikud ning ennast kahjustavad jätsin selle asja raskustega maha. Aastad taas mödusid. Olin 18. Hakkasin otsima korralikumat tööd ja proovin linnapeaks .
Allkiri: J.Graitly


OOC


Nimi: Kristo
Vanus:14
Elukoht: tartu
Miks soovid saada linnapeaks: sest mulle meeldib see töö ja tahan et LSis saab kõige parem linn san andrease peale
Oskan RP

Rp tase :7
Tagasi üles Go down
 
Jonase avaldus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Linnapea avaldus.
» Liidri avaldus
» Yakuza ((Uue grupeeringu avaldus))
» Sõjaväega / Kaitseliiduga kandideerimisavaldus
» Süüdistuse avaldus.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: Fraktsioonid :: Legaalsed Fraktsioonid :: Linnavalitsus-
Hüppa: