eRolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRolePlay

Eesti San Andrease Rollimäng
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Legaalsete fraktsioonide Palgad

Go down 
5 posters
AutorTeade
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyLaup Okt 24, 2009 4:48 am

Võiks teha legaalsete fraktsioonide nagu Politsei ja sõjavägi palkasid väiksemaks. See suht nõme, kui osad saavad iga tund 17K palka, teised max 1K. Nii ei jäägi illegaalsetesse fraktsioonidesse kedagi. Hetkel on ainult 3 mängijat, kelle jaoks pole raha nii tähtis ja on illegaalsed. Aga palju on hetkel mängijaid serveris? Politsei teenib niigi trahvide ja arreteerimistega ju raha. Tundub, et sõjavägi tegeleb ka siin vahest politsei tööga. Tegelt võiks sõjaväe ültse ära kustutada ja aksutada aind siis, kui serveris tehakse mingit terrori akti või midagi.
Tagasi üles Go down
Renzo




Postituste arv : 21
Join date : 15/10/2009

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyLaup Okt 24, 2009 5:24 am

Mina olen richiga täiesti nõus . Sest jah , see ei ole üldse aus teiste suhtes , ning koguaeg mingid nRp tüübid tahavad raha pärast menti saada . Nii et jah tõsiselt võite vähemaks võtta . Minu arust on see suht nRp kui tahetakse raha pärast menti . Mina olengi vist ainuke kes raha pärast menti ei taha . Aga noh .
Tagasi üles Go down
†.VERSACE.†

†.VERSACE.†


Postituste arv : 53
Join date : 13/10/2009
Age : 28
Asukoht : Rapla

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyLaup Okt 24, 2009 7:02 am

Rich saa aru, sõjaväepalk pole 17k, sa saad seal vahest 3k ja vahepeal 17k. See on väga imelik seal.
Tagasi üles Go down
Teile Rich, musid :D




Postituste arv : 68
Join date : 15/10/2009
Asukoht : Tartu :D

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyLaup Okt 24, 2009 8:20 am

Earl Wallace kirjutas:
Rich saa aru, sõjaväepalk pole 17k, sa saad seal vahest 3k ja vahepeal 17k. See on väga imelik seal.

Saa aru, tava mängija palk pole 3K´gi. Vahest saad 600 vahest saad 1000, kas on tekkimas järgmised ainult raha peal väljas olevad mängijad?

// ei jaa täiesti normaalne ju, et 4 tunniga 50K juba mõnel (see kellel on, eks ta ise teab).
Ma 3H mängind ja mul raha 25K, sellest 20K on tehtud kaladega ja ülejäänu on PayDay´dega.
ega jah noh mis see 10x rohkem-vähem palka ikka nii väga on eks. Saab siis üks osta paari päevaga miljonärideks teine osa vast paari kuuga.
Tagasi üles Go down
John_Mclane

John_Mclane


Postituste arv : 34
Join date : 17/10/2009
Age : 31
Asukoht : Talinn

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyPüh Okt 25, 2009 12:20 am

mina pole ka mendi tööl raha peale väljas
Tagasi üles Go down
Renzo




Postituste arv : 21
Join date : 15/10/2009

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyPüh Okt 25, 2009 1:08 am

John sa polegi mendis nii et sul pole siin mõtet OT teha .
Tagasi üles Go down
John_Mclane

John_Mclane


Postituste arv : 34
Join date : 17/10/2009
Age : 31
Asukoht : Talinn

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyPüh Okt 25, 2009 1:48 am

tean,aga olin mendis
Tagasi üles Go down
Larry




Postituste arv : 36
Join date : 17/10/2009

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyPüh Okt 25, 2009 2:20 am

Renzo kirjutas:
Mina olen richiga täiesti nõus . Sest jah , see ei ole üldse aus teiste suhtes , ning koguaeg mingid nRp tüübid tahavad raha pärast menti saada . Nii et jah tõsiselt võite vähemaks võtta . Minu arust on see suht nRp kui tahetakse raha pärast menti . Mina olengi vist ainuke kes raha pärast menti ei taha . Aga noh .
Kui sa DAne siis täna küll tahtsid raha saada ning müüsid relvu seal.
Tagasi üles Go down
Renzo




Postituste arv : 21
Join date : 15/10/2009

Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad EmptyPüh Okt 25, 2009 3:36 am

Jah ma müüsin relvu aga, et paydayl on suuremad palgad mentidel ja sõjaväelastel selle võiks ära muutaa
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Legaalsete fraktsioonide Palgad   Legaalsete fraktsioonide Palgad Empty

Tagasi üles Go down
 
Legaalsete fraktsioonide Palgad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
eRolePlay :: .:: Serveri Väline ::. OOC :: Soovitused / Ideed-
Hüppa: